امروز : یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹       ساعت ۱۲:۰۵:۲۷
فضای سبز شاهین شهر
سازمان سیما ، منظر و فضای سبز شهرداری شاهین شهر

آگهی مزایده عمومی

نوبت اول

سازمان سیما ،منظر وفضای سبزشهری شهرداری شاهین شهر بر اساس مجوز شماره ۲۸۶۷/ش مورخ ۹۸/۱۲/۰۵ شورای محترم اسلامي شاهين شهر در نظر دارد مجموعه تفریحی ،گردشگری شاهین شهر (کمپینگ شرق ) را جهت ارائه خدمات اسب سواری و درشکه سواری ، استقرار وسایل بازی شامل (ماشین وموتور شارژی ،ترامبولینگ ،سرسره بادی ، چرخ وفلک ، استخر توپ و…) ، سیاه چادر ،استقرار دوچرخه جهت استفاده شهروندان  ،  فروش اغذیه وتنقلات ،کنترل ورود و خروج خودروها وهمچنین حفاظت فیزیکی  ونظافت مجموعه تفریحی و گردشگری شاهین شهر را بصورت یکجا با رعایت شرایط مندرج در آگهي و به شرح ذیل از طریق مزایده عمومی به واجدین شرايط به مدت یک  سال  واگذار نماید.

۱-شرایط خصوصی مزایده  به تفکیک موضوع :

بهره بردار ترتیبی اتخاذ نماید که با توجه به استقرار ستاد استقبال از مسافرین نوروزی در مجموعه مذکور کلیه خدمات تا تاریخ ۹۸/۱۲/۲۵ در مجموعه مستقر و نسبت به ارائه خدمات اقدام نمایند.

الف )استقرارسیاه چادرو ارایه خدمات سنتی

۱- محل فعالیت و استقرار سیاه چادروارایه خدمات سنتی در ضلع شرقی محوطه مجموعه با متراژ تقریبی ۴۰۰ متر مربع با محوطه سازی خاکی (شن پاشی شده )که پس از انقضاء زمان قرارداد مستأجر هیچگونه ادعایی در خصوص مکان یاد شده نداشته ونخواهد داشت

۲-در صورتی که مستأجر درخواست انشعاب آب در محدوده فعالیت را داشته باشد هزینه مربوطه  بعهده مستأجرخواهد بود .

۳-تأمین برق تک فاز مورد نیاز جهت انجام موضوع قرارداد با سازمان و اجرای هر گونه کابل کشی و ملزومات انتقال برق در تعهد مستأجر می باشد همچنین پرداخت هزینه های مربوطه بعهده مستأجر است، ضمناً حفظ امنیت جانی و مالی افراد در برابر هر گونه حادثه برق گرفتگی متوجه مستأجر می باشد

۴- مستأجر موظف به استقرار حداقل ۲ سیاه چادر و سایر ملزومات سنتی به تعداد مکفی در محل مشخص شده می باشد.

۵- مستأجر موظف به تأمین نیروی انسانی مورد نیاز حداقل دو نفرخانم و دو نفر مرد و یک نفرنماینده جهت مدیریت سیاه چادرها و فعالیت های درحال انجام می باشد ( استفاده از پوشش لباس سنتی برای کلیه افراد الزامی است ) ، هر گونه اعمال خلاف شئونات اسلامی و قوانین موضوعه توسط افراد تحت مدیریت مستأجر متوجه مستأجر مجموعه خواهد بود

۶- مستأجر موظف به نظافت مستمر محدوده استقرار چادرها است به طوری که همواره محیط به شعاع ۵۰ متری تمیز باشد .

۷- مستأجر موظف به بیمه سیاه چادرهای نصب شده و سایر افراد استفاده کننده از آن و جبران هرگونه خسارت جانی و مالی ناشی از قصوردر فعالیت مستأجر اعم از آتش سوزی ویا هر گونه حادثه ویا موارد دیگر می باشد.

۸- مستأجر موظف به حفظ و حراست سیاه چادر و سایر ملزومات مستقر شده در آن بوده و مسئولیت هرگونه اتفاق و حادثه طی ایام قرارداد متوجه مستأجر است 

۹- فروش و ارائه هر گونه دخانیات اعم از سیگار و قلیان و ملزومات آن ممنوع و در صورت مشاهده  تبعات آن متوجه مستأجر می باشد

۱۰- مستأجر موظف به اخذ تأییدیه لازم از مراجع ذیربط جهت اجرای موسیقی زنده  سنتی (بختیاری) در محدوده استقرار چادرها در مناسبتهای مختلف است .

۱۱-رعایت کامل مسائل و قوانین بهداشتی و آراستگی لباس عوامل تحت مدیریت مستأجر به عهده مستأجر می باشد.

۱۲-تهیه و نگهداری بهداشتی و اصولی مواد غذایی و در صورت لزوم اخذ گواهی تأییدیه بهداشتی از مراجع ذیصلاح توسط مستأجر الزامی است و هرگونه اهمال و تبعات اجرای عدم قانون متوجه مستأجر می باشد.

۱۳- مستأجر موظف است  نسبت به ارائه خدماتی با کیفیت مورد تأیید سازمان همچون طبخ نان تیری ، تهیه چای آتشی ، طبخ آش و همچنین تهیه مشک برای نگهداری دوغ مورد استفاده در سیاه چادر اقدام نماید .(احداث تنور برای طبخ انواع غذاهای سنتی و…)

۱۴-تهیه لباس سنتی ( بختیاری )مردانه و زنانه در سایز بچه گانه و بزرگسال جهت پوشیدن افراد متقاضی جهت گرفتن عکس یادگاری بر عهده مستأجر می باشد و سازمان تعهدی در این زمینه را نخواهد داشت (با رعایت مسائل بهداشتی)

۱۵- مستأجر موظف به پایبندی ساعت کاری از ساعت ۹ صبح تا ۲۴ شب خواهد بود.خاطر نشان می شود پایان ساعت کاری ۲۴ شب بوده وارائه هرگونه خدماتی به شهروندان بعد از ساعت ۲۴ امکان پذیر نخواهد بود.

۱۶-مستأجر موظف است  در ساعت های صبح و عصر با نان تازه ، لبنیات و سایر تولیدات محلی( غذای قابل ارائه با قیمت مناسب که قبلاً با سازمان هماهنگ شده است) ضمن  درج قیمتها در معرض دید عموم نسبت به ارائه خدمت اقدام نماید

۱۷- ایجاد مکان مناسب جهت استقرار کارکنان (کانکس یا چادر ) وتهیه سایر ملزومات مورد نیاز با اخذ تأییدیه از سازمان،بر عهده مستأجر است بدیهی است سازمان در اینخصوص هیچ گونه تعهدی نخواهد داشت.

۱۸- مستأجر موظف است نسبت به بیمه نمودن افراد استفاده کننده از امکانات ایجاد شده اقدام وجبران هرگونه خسارت اعم از جانی و مالی افراد در محدوده مجموعه  تفریحی، گردشگری شاهین شهر ناشی از قصور مستأجر و عوامل آن بر عهده مستأجر می باشد.

۱۹-  مستأجر مکلف است  قیمت و نرخ ارائه خدمات موضوعه  را به تأیید سازمان برساند.

ب:دوچرخه سواری :

۱-واگذاری ۵۰دستگاه دوچرخه سا لم به مستأجر جهت دوچرخه سواری شهروندان در رینگ دور مجموعه مذکور به طول تقریبی ۱۳۰۰ متر ( کف سازی از نوع آسفالتی یا جدول کشی بتونی)بر عهده سازمان بوده و مستأجر متعهد به  و اخذ مبلغ ۲۰/۰۰۰ریال به ازای یک ساعت استفاده از تحویل گیرندگان می باشد.(مستأجر می بایست در پایان کار دوچرخه ها را سالم تحویل سازمان نماید)

۲- مستأجر مکلف به ایجاد سایبانی برای استقرار دوچرخه ها و استقرار کانکس بوده وسازمان در این خصوص هیچ گونه تعهدی نخواهد داشت.

۳- مستأجر مکلف است از هرگونه تجمع بی مورد در محدوده استقرار دوچرخه ها جلو گیری نموده و عواقب حاصله از این موضوع بر عهده وی می باشد.

۴-وظیفه حراست و نگهبانی از محل و حفظ اموال و اسباب با مستأجر می باشد و سازمان در این خصوص هیچ گونه تعهدی ندارد.

۵-در صورت تعطیلی و عدم ارائه خدمات (تحویل دوچرخه به شهروندان ) توسط مستأجر بدون هماهنگی با سازمان یا به هر طریق دیگر ، سازمان حق فسخ قرارداد و اخذ کلیه خسارات قانونی را خواهد داشت.

۶- مستأجر موظف است کلیه اموال و اثاثیه موجوددر  محل استقرار دوچرخه ها رابیمه آتش سوزی و مسؤولیت مدنی نماید تا در صورت بروز خسارت به محل یا استفاده کنندگان از بیمه صادر شده استفاده نماید و سازمان در قبال حوادث احتمالی هیچ گونه تعهدی نخواهد داشت.

۷-محل در نظر گرفته شده جهت انجام موضوع قرارداد،  رینگ دوچرخه سواری مجموعه تفریحی کمپینگ شهرداری ومحدوده آسفالت مجموعه مذکور می باشد لازم به ذکر است مستأجر باید تدابیری اتخاذ نماید که متقاضیان دوچرخه ها را از محدوده مجموعه تفریحی خارج ننمایند در غیر اینصورت به منزله تخلف مستأجر محسوب شده وکلیه عواقب ناشی از آن در تعهد مستأجر می باشد.

۸- مستأجر با ارائه کارت شناسایی معتبر نسبت به تحویل دوچرخه ها به متقاضی اقدام می نماید .چنانچه دوچرخه های تحویل شده از طرف سازمان توسط متقاضی عودت داده نشود ، مستأجر موظف است موضوع را کتباً ظرف مدت ۲۴ ساعت  از زمان عدم تحویل به سازمان اعلام نماید .بدیهی است در صورت معتبر نبودن کارت شناسایی اخذ شده کلیه تعهدات جبران خسارت در تعهد مستأجر می باشد.

۹ – مستأجر موظف است  ترتیبی اتخاذ نماید که کلیه دوچرخه ها روزانه  سرویس کاری شده وهمواره بدون هیچگونه عیب ونقص فنی تحویل متقاضیان شود بدیهی است جبران هر گونه خسارت ناشی عیب ونقص فنی دوچرخه ها در تعهد مستأجر خواهد بود.

۱۰- مستأجر موظف است نسبت به بیمه نمودن افراد استفاده کننده از امکانات ایجاد شده وجبران هرگونه خسارت اعم از جانی و مالی افراد در محدوده مجموعه  تفریحی، گردشگری شاهین شهر ناشی از قصور مستأجر وعوامل مربوطه اقدام نماید.

۱۱- مستأجر موظف به پایبندی ساعت کاری از ساعت ۹ صبح تا ۲۴ شب خواهد بود.خاطر نشان می شود پایان ساعت کاری ۲۴ شب بوده وارائه هرگونه خدماتی به شهروندان بعد از ساعت ۲۴ امکان پذیر نخواهد بود.

ج : اسب سواری و درشکه سواری

۱- در اختیار قراردادن هزار متر مربع از محدوده خاکی  مجموعه گردشگری و تفریحی شرق شاهین شهر جهت انجام اسب سواری در ضلع شرقی مجموعه (جنب ورودی شرقی) و نیز خدمات درشکه سواری در مسیر آسفالتی داخل محوطه مجموعه است  

۲-مستأجر موظف به حصار کشی محدوده سوار کاری بوسیله داربست فلزی می باشد در صورت بروز هر گونه حادثه به دلیل نصب داربست تبعات حقوقی آن برعهده مستأجر می باشد وسازمان هیچگونه مسئولیتی  ندارد

۳- مستأجر موظف است نسبت به  استقرار دو رأس اسب سوارکاری، یک نفر شتر ، یک دستگاه درشکه بهمراه اسب مناسب اقدام نماید

۴-مستأجر موظف به نظافت مستمر  محدوده درشکه سواری و اسب سواری  می باشد به طوری که همواره محیط تمیز وعاری از فضولات حیوانات باشد. 

۵-حراست وحفاظت از حیوانات واموال استقرار داده شده در محدوده مجموعه بر عهده مستأجر است وسازمان هیچگونه تعهدی در این زمینه را ندارد .

۶- مستأجر ملزم به ارائه بلیط به متقاضیان  جهت درشکه سواری و سوارکاری بوده وارائه هرگونه خدماتی بدون صدور بلیط تخلف محسوب می گردد

۷-تأمین آذوقه وایجاد محل مناسب برای نگهداری حیوانات مورد نیاز انجام موضوع قرارداد بر عهده مستأجر است

۸- ایجاد مکان مناسب جهت استقرار کارکنان (کانکس یا چادر ) وتهیه سایر ملزومات مورد نیاز با اخذ تأییدیه از سازمان،بر عهده مستأجر است بدیهی است سازمان در اینخصوص هیچ گونه تعهدی نخواهد داشت.

۹- مستأجر موظف است نسبت به بیمه نمودن افراد استفاده کننده از امکانات ایجاد شده اقدام وجبران هرگونه خسارت به جان واموال افراد در محدوده مجموعه  تفریحی، گردشگری شاهین شهر ناشی از قصور مستأجر وبر عهده مستأجر خواهد بود.

۱۰- مستأجر مکلف است  قیمت و نرخ ارائه خدمات موضوعه  را به تأیید دستگاه نظارت برساند . ضمناً  مستأجر موظف به درج قیمتها در معرض دید عموم بوده  مردم  می باشد.

۱۱- مستأجر موظف به پایبندی ساعت کاری از ساعت ۹ صبح تا ۲۴ شب خواهد بود.خاطر نشان می شود پایان ساعت کاری ۲۴ شب بوده وارائه هرگونه خدماتی به شهروندان بعد از ساعت ۲۴ امکان پذیر نخواهد بود.

د) استقرارمجموعه بازی کودکان (ترامبولینگ ، ماشین شارژی و موتورشارژی ، سرسره بادی ، چرخ وفلک ،استخر توپ و…)

۱-مبلغ استفاده از مجموعه بازی کودکان (ترامبولینگ ، چرخ و فلک ، استخر توپ بادی و…) به تفکیک هر دستگاه  برای  مدت زمان مشخص با نظارت این سازمان تعیین می شود و طرف قرارداد مکلف به اجرای آن می باشد.و مستأجر مکلف به تهیه تابلویی جهت درج قیمتهای مشخص شده در جهت دید انظار  عموم بوده و تهیه بلیط باید به صورت کاغذی برای هر وسیله بازی تهیه گردد.

۲- مستأجر قبل از شروع به کار موظف به اخذ تأییدیه ایمنی از سازمان استاندارد و سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شاهین شهر است و تأییدیه های لازم از مراجع ذیصلاح   و دارای استانداردهای لازم جهت ایمنی وسایل  استقرار مجموعه بازی بر عهده مستأجر می باشد.  ، بدیهی است مسئولیت هر گونه قصور در این زمینه در تعهد مستأجر خواهد بود

۳- مستأجر موظف است نسبت به فنس کشی دور محوطه بازی اقدام نماید و تمام وسایل باید استاندارد لازم را دارا باشد.

۴- محل استقرار وسایل بازی واقع در حد فاصل پارکینگ شماره ۴و ۵ و با مساحت حدود ۴۰۰ متر مربع که دارای محوطه سازی آسفالتی و جدول بتونی می باشد.

ه) بهره برداری از اتاقک فلزی جهت فروش اغذیه و تنقلات

۱-تجهیز اتاقک  فلزی(به متراژ تقریبی ۱۸متر مربع )بر اساس طرح ارائه شده از سوی سازمان بر عهده مستأجر بوده و محدوده فعالیت مستأجر داخل اتاقک ثابت فلزی است ضمناً  مستأجر موظف به ارائه خدمات مربوط به فروش اغذیه با رعایت اصول بهداشتی و قیمت های صنف مربوطه است که پس از انقضاء مهلت قرارداد اتاقک فلزی به کارفرما تحویل خواهد شد

۲- مستأجر موظف به رعایت اصول وضوابط بهداشتی، مفاد قانون مواد خوراکی وآشامیدنی و دستورالعملهای مربوط به رعایت نکات ایمنی و بهداشتی می باشد.

۳- مستأجر ملزم به رعایت دستورالعمل اجرایی صدور گواهی صلاحیت و پروانه بهداشتی کیوسک ثابت عرضه مواد غذایی می باشد.

۴-بهره برداری از کیوسک منوط به اخذ تأیید یه از سازمان آتش نشانی خدمات ایمنی شهرداری شاهین شهر می باشد

۵-محوطه تحویلی( اتاقک ثابت فلزی) مختص به ارائه خدمات فروش اغذیه وتنقلات بوده واستفاده بهره بردار از فضای  پیرامونی مورد اجاره بمنزله عدم پایبندی موجر به مفاد قرارداد بوده وممنوع می باشد

۶-فروش محصولات باید دارای مجوز بهداشت و محصولات استاندارد باشد .

۷- مستأجر برای انجام هرگونه تغییر و تعمیر ابنیه ، تأسیسات و لوازم مستقر موظف به اخذ تأییدیه از سازمان سیما ،منظر وفضای سبزشهری شهرداری شاهین شهر است.

۸-مستأجرحداکثر تا ساعت۲۴ شب امکان سرویس دهی به شهروندان را داشته وجهت ادامه فعالیت بعد از ساعت مذکورسازمان هیچگونه مسئولیتی ندارد .ودر صورت تخطی اززمان یاد شده عواقب آن متوجه مستأجر خواهدبود

و)حفاظت فیزیکی مجموعه

۱- مستأجر موظف است نسبت به بکارگیری دونفر نگهبان در شیفت شب ویک نفر نگهبان در شیفت روزجهت انجام امورات کنترل وساماندهی عبور ومرور ،جانمایی وچیدمان وسایل نقلیه وچادر، کنترل وحفاظت فیزیکی از اموال منقول وغیر منقول ونظافت مجموعه تفریحی وگردشگری کمپینگ شرق شاهین شهر اقدام نمایدافراد مورد نظر ملزم به رعایت کلیه قوانین مربوطه می باشد.ضمناً یک نفر نگهبان به شیفت روز در ایام نوروز از تاریخ ۹۸/۱۲/۲۵ الی ۱۳۹۹/۰۱/۱۵اضافه گردد

۲- كليه هزينه هاي اياب و ذهاب ، تهيه لباس مناسب و لازم جهت نگهبانان كه رنگ و طرح آن با هماهنگي سازمان مشخص مي گردد و ديگر هزينه هاي نگهبانان بعهده مستأجر مي باشد .

۳- مستأجر موظف است ليست نگهبانان خود را كه مورد تائيد حراست شهرداری قرار گرفته است به سازمان تحويل نمایدو پس از تائید سازمان نسبت به شروع کار اقدام نماید ضمنا هرگونه تغيير بايستي قبل از اقدام ، كتبا” به اطلاع و تائيد سازمان برساند .

۴- نظم ورود و خروج نگهبانان در اماكن مورد نظر و رعايت ساعات مقرر كه با هماهنگي سازمان مشخص خواهد شد در محل خدمتشان از وظايف مستأجر مي باشد (اياب و ذهاب نيروها بعهده مستأجر مي باشد )

۵- محل هاي استقرار نگهبانان ، اثاثیه و ملزومات اداري كه جهت انجام امور دفتري از سوی سازمان در اختيار مستأجر قرار مي گيرد ، امانت بوده و مستأجر ملزم به حفاظت و نگهداري و عودت آنها (در هر زمان که کارفرما اعلام نمود یا پايان قرارداد) به سازمان مي باشد .

۶- در صورت بروز آتش سوزي نگهبانان موظف هستند با رعايت اصول ايمني و حفاظتي و تسلط بر عمليات نگهباني نسبت به اقدامات اوليه اطفاء حريق اقدام نمايد

۷-بكارگيري نيروهاي نگهباني بايد از جنس مذكر و متناسب با شغل نگهباني باشد . بكارگيري نگهباناني كه به بیماری و ناتوانی جسمی دچار می باشند بطوري كه بيماريهاي آنان موجب اخلال در امر نگهباني گردد ممنوع بوده و در صورت مشاهده در بكارگيري موارد فوق و ايجاد اخلال و بروز خسارت مستأجر مسئول مي باشد .

۸- در صورت عدم انجام تعهدات مندرج در اين قرارداد و يا عدم تامين نيروي مورد اشاره آن و يا مشاهده هرگونه تاخير ، تعجيل و يا تعلل نگهبان ، سازمان ميتواند راسا نسبت به تعيين و محاسبه و كسر جريمه اقدام نمايد و مستأجر در اين خصوص حق هيچگونه اعتراضي را نخواهد داشت .

۹- مستأجرمکلف  است بمنظور رعايت ماده ۶۶ قانون تامين اجتماعي و شكايت احتمالي نگهبانان و يا افراد ثالث آنان را بيمه حوادث و مسئوليت نمايد . (سازمان در اين خصوص مسئوليتي نخواهد داشت )

۱۰- مستأجر موظف است كليه ابزار و لوازم نگهباني ( لباس فرم ، نيازهاي احتمالي در خصوص دفاع شخصي نگهبانان مانند باطوم ، افشانه اشك آور ، دستبند ، سوت نگهباني ، بي سيم ارتباطي بين نگهبانان ، پيجر يا تلفن همراه و وسايل غذاخوري شخصي ) را تهيه و بطور كامل در اختيار نگهبانان قرار دهد . اخذ مجوزهاي قانوني جهت بكارگيري ابزار دفاع شخصي از مراجع ذيربط و آموزش مورد لزوم بعهده مستأجر مي باشد . و کلیه تبعات این امر متوجه مستأجر می باشد.

۱۱- مستأجر موظف است در طول مدت پيمان نسبت به حفاظت و نگهداري مطلوب از فضاي حفاظتي با توجه به شرايط موجود كه براساس صورتمجلس تحويل مي گردد دقت لازم را بعمل آورده و پس از پايان قرارداد كليه تاسيسات و ابنيه با شرايط صورتمجلس اوليه تحويل و تحول گردد و مسئوليت كامل حفاظت و نگهداري اموال ، تاسيسات ، ابنيه و كالاها بعهده مستأجر مي باشد

۱۲- مستأجر موظف است بصورت مکتوب  يك نماينده به سازمان معرفي نمايد تا در انجام بهتر امور با سازمان همكاري نمايد . مستأجر علاوه بر معرفي نماينده در هر شيفت يك نفر از نگهبانان را مسئول شيفت معرفي خواهد نمود تا در غياب نماينده يا مستأجر با دستگاه نظارت همكاري نمايد .

۱۳- مستأجر موظف است در زمينه انجام موضوع مزایده نسبت به آموزش ، برنامه ريزي ، بازديدهای محسوس و غير محسوس ، نظارت و كنترل پشتيباني امور پرسنل اعزامي خود اقدام نمايد و در اين خصوص حق مطالبه هيچگونه هزينه جداگانه از كارفرما را ندارد .

۱۴- مستأجر موظف به جلو گیری از روشن نمودن آتش توسط مراجعین در تمام محدودهای مجموعه به غیر از منقل ها می باشد  و ضروری است در صورت مشاهده سریعاً نسبت به خاموش نمودن آن و رفع اثرات حاصل از روش نمودن آتش اقدام نماید

۱۵- هرگونه نظارت يا بازرسي از اختيارات سازمان مي باشد و مستأجر موظف و مكلف است هر نوع اسناد و مداركي كه مورد درخواست سازمان يا ناظران آن سازمان باشد را در اسرع وقت در اختيار آنان قرار دهد و تسهيلات لازم را جهت امر نظارت و بازرسي فراهم نمايد .

۱۶- ساعت حضور نگهبان شب از ساعت ۱۹/۳۰ لغایت ۷/۳۰ صبح به تعداد ۲ نفردر تمام ایام هفته ونگهبان روز از ساعت ۷/۳۰ لغایت ۱۹/۳۰به تعداد یک نفراست و در ایام نوروز یک نفر نگهبان به شیفت روز اضافه  می گردد بدیهی است مستأجر برای شیفت روز لازم است افرادی غیر از افرادی که در شیفت شب مشغول به کار بوده اند به کار گیری نموده وبابت فعالیت نگهبان شیفت شب در شیفت روز هیچ هزینه ای به مستأجر پرداخت نخواهد شد.

۱۷-حفظ بهداشت و نظافت و زیبایی مجموعه تفریحی ، گردشگری با مستأجر بوده و باید کلیه اقدامات لازم در این خصوص را بکار گیرد ضمناً نظافت و آماده بکار بودن هر سه سرویس بهداشتی مجموعه در تعهد مستأجر می باشد. بدیهی است در صورت تخطی مستأجر ، سازمان مطابق مقررات اقدامات قانونی را به عمل خواهد آورد.

۱۸-ارائه گزارش هرگونه اتفاق ،حادثه ،بازدید مسئولین وارگانها، تعداد ورود وخروج خودروها وچادرهای نصب شده بر عهده مستأجر خواهد بود.

۱۹- ارائه گزارش کار هر شیفت به ناظر سازمان به صورت روزانه (تا ساعت ۸ صبح هر روز) بر عهده مستأجر خواهد بود.

۲۰- همکاری وتعامل با نیروی انتظامی توسط کلیه عوامل مستأجر الزامی می باشد

۲۱- تأمین موتور سیکلت وخودروی مجهز به چراغ گردان با اخذ تأییدیه از سازمان بر عهده مستأجر می باشد.

۲۲-هرگونه ورود وخروج تجهیزات از محدوده مجموعه توسط سایر پیمانکاران وعوامل شهرداری فقط با هماهنگی سازمان  ممکن بوده و مستأجر ضمن حفاظت از تمامی تجهیزات مستقر در مجموعه لازم است نسبت به کنترل وگزارش مواردی که  از مجموعه با مجوز خارج می شودمی باشد .

۲۳- کنترل وراهنمایی مسافران جهت استقرارخودرو ونصب چادرهای مسافرت در محلهای تعیین شده بر عهده مستأجر می باشد.

۲۴-جلوگیری از هرگونه سد معبر ، دستفروشی ،اقامت وخوابیدن بدون نصب چادر مسافرتی ، ورود افراد متفرقه به مجموعه اسکان مسافر ،تکدی گری وولگردی اعم از بزرگسال وکودک ،رفع مزاحمت از گردشگرها وجلوگیری از تردد سگهای ولگرد بر عهده مستأجر می باشد

۲۵-جلوگیری از شکستن شاخه ها و ایجاد خسارت به فضای سبز در مجموعه و حفظ ونگهداری فضای سبز و جلوگیری از هر گونه اتلاف اموال عمومی بر عهده مستأجر می باشد .

۲۶-جلو گیری از بستن طناب و پهن کردن لباس بر روی طناب یا شاخه درختان بر عهده مستأجر می باشد.

۲۷-حراست از سرویس های بهداشتی و روشنایی مجموعه جهت جلوگیری از سرقت شیر آلات و اموال عمومی بر عهده مستأجر می باشد.

۲۸- مستأجر مکلف است نسبت به حفظ آرامش عمومی مجموعه تفریحی اقدام  و از پخش موسیقی با صدای بلند توسط مراجعین ممانعت بعمل آورد

۲۹- مستأجر موظف است نسبت به بیمه نمودن افراد استفاده کننده از امکانات ایجاد شده وجبران هرگونه خسارت به جان واموال افراد در محدوده مجموعه  تفریحی، گردشگری شاهین شهر ناشی از قصور مستأجر وعوامل مربوطه اقدام نماید.

۳۰-برپایی هر گونه نمایشگاه و ایجاد غرفه در مجموعه با هماهنگی سازمان ( شرایط اعلامی از سوی سازمان) و نسبت به اخذ مجوز از سازمانهای ذیصلاح  امکان پذیر است .

۳۱-تأمین تعداد ۱۰عدد کپسول آتش نشانی جهت اطفاء و حریق در مجموعه در تعهد مستأجر می باشد.

ح) کنترل ورود و خروج  خودرو ها

۱- مستأجر ملزم به کنترل ورود و خروج خودروها به مجموعه  و دریافت هزینه  ورودی بر اساس  تعرفه مصوب  شورای محترم اسلامی شهر است .

۲- مستأجر ملزم است  برخورد مناسب با مرا جعین و مسافرین و همکاری لازم با عوامل ستاد نوروزی و شهرداری و سازمان های تابعه جهت تسریع در ورود و خروج خودروها در ایام نوروز را داشته باشد.

۳-مستأجر مکلف به  استفاده از دستگاه و کارت الکترونیکی برای ورود و خروج خودروها به مجموعه بوده و  همکاری وهماهنگی لازم را با عوامل شهرداری ودستگاه های مرتبط با ستاد استقبال از مسافرن نوروزی  رادر ایام نوروز داشته باشد.

۴- مستأجر همکاری لازم با عوامل اجرایی  ستاد نوروزی جهت انجام میزبانی مناسب از مسافرین و مردم در ایام نوروز را داشته باشد.

۲- شرایط عمومی:

۱- مبلغ پایه مزایده  ۷۰/۰۰۰/۰۰۰ریال(هفتاد میلیون ریال) بصورت ماهیانه است

۲- مستأجر حق انتقال واجاره محل را به هیچ عنوان (کلاً یا جزعاً) به شخص یا اشخاص ثالث اعم از حقیقی یا حقوقی ندارد، و مستأجر حق هرگونه اعتراض در مراجع قضایی و اداری را از خود سلب و ساقط نموده است.ضمناً مستأجر حق هیچ گونه تغییر کلی و یا جزئی در مورد اجاره را ندارد .

۳- مستأجر مکلف است کلیه هزینه های بیمه و سایر حقوق ناشی از قوانین موضوعه را پرداخت نماید. و سازمان هیچگونه مسئولیتی در این زمینه ندارد.

۴- افراد به کارگرفته شده توسط مستأجر باید دارای صلاحیت و توانمندی لازم باشند و این افراد هیچگونه رابطه استخدامی و قرارداد کاری با شهرداری شاهین شهر و سازمان نداشته و نخواهند داشت.

۵- مستأجر مکلف است حداکثر ظرف مدت دو روز از تاریخ انعقاد قرارداد، موضوع مزایده وقرارداد را در طی مدت اجاره در برابرحوادث غیرمترقبه، مسؤولیت مدنی  نزد مؤسسه های بیمه گر، بیمه نمایدضمناً مسئولیت هر گونه قصور در این زمینه بعهده مستأجر است.

۶-درخصوص کلیه حوادث و اتفاقات که در زمان اجاره رخ می دهد، مستأجر ضامن و مسؤول می باشد و هیچگونه مسؤولیتی متوجه سازمان نمی باشد.

۷- مستأجر مکلف است در پایان مدت اجاره محل را تخلیه و بدون نقص و عیب و در زمان مقرر تحویل سازمان نماید.

۸-حفظ شؤون اسلامی و رعایت موازین شرعی و قانونی در زمان اجاره جزء وظایف مستأجر محسوب می گردد و هرگونه تخلف و تخطی حسب گزارش ناظر و بازرسان یا سایر مراجع قانونی قابل پیگیری است.

۹- شرکت کننده اقرار می نماید که در موقع شرکت در این مزایده مشمول ممنوعیت های مقرر در اصل ۴۹ و ۱۴۱ قانون اساسی و قانون منع مداخله کارکنان دولت مصوب ۱۳۳۷/۱۰/۲۲ و سایر مقرراتی که چنین محدودیت هایی را معین می نماید ، نیست وکارکنانی که به خدمت گرفته می­شوند نباید هیچ گونه رابطه استخدامی و قراردادی با شهرداری شاهین شهر و سازمان های وابسته داشته باشند.

۱۰- با توجه به اینکه از مستأجر سر قفلی دریافت نشده است این قرارداد مشمول حق کسب و پیشه و سرقفلی نبوده و هیچ گونه ادعایی درهیچ زمانی از سوی مستأجرپذیرفته نخواهد بود و قرارداد مشمول قانون مستثنی شدن شهرداری های کشور در واگذاری قسمتی از پارک ها، میدان ها و اموال عمومی اعم از عرصه و اعیان از شمول قوانین مربوط به مالک و مستأجر مصوب مجلس شورای اسلامی مورخ ۱۳۸۹/۰۴/۲۴می باشد.

۱۱-مسؤولیت کنترل استفاده کنندگان و تماشاچیان از مورد اجاره  جهت حفظ نظم و امنیت و امکانات رفاهی و رعایت شؤون اسلامی با مستأجر می باشد. ضمناً سازمان تعهدی در قبال این ماده ندارد و هرگونه مسؤولیتی متوجه مستأجر می باشد.

۱۲- مستأجر مکلف است در پایان مدت اجاره محل  را تخلیه و در اختیار سازمان قرار دهد. بدیهی است در صورت تأخیر باید به ازای هر روز، ده میلیون ریال را بابت اجرت المثل ایام تصرف و خسارت تأخیر تخلیه به سازمان پرداخت نماید.

۱۳-در صورت نیاز به اخذ مجوز فعالیت از ارگانهای مرتبط با موضوع قرارداد مستأجر مکلف است حداقل یک هفته قبل از آغاز به کار نسبت به اخذ مجوز  فعالیت از مراجع ذی ربط اقدام نماید.عدم دریافت مجوز فعالیت در افزایش مدت قرارداد هیچ گونه تغییری ایجاد نمی­کند.

۱۴- مستأجر قبل از شروع به کار موظف به اخذ تأییدایمنی از سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شاهین شهر است ، بدیهی است مسئولیت هر گونه قصور در این زمینه در تعهد مستأجر خواهد بود. وسازمان در این زمینه هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.

۱۵- مستأجر کلیه خیارات قانونی نسبت به این قرارداد اعم از خیار غبن فاحش را از خود ساقط نموده است.

۱۶- مستأجر موظف است نسبت به انجام کلیه مفاد پیوست شماره یک (پیوست HSEو آئین نامه ایمنی  امور پیمانکاری) که جزء لاینفک اسناد مزایده و قرارداد می باشد ، اقدام نمایدودر صورت عدول وعدم رعایت ،کلیه مسئولیت های مربوطه به عهده وی خواهد بود

۱۷- دستگاه نظارت بر این مزایده وقرارداد مدیر برنامه ریزی ،توسعه ونگهداری  است و مستأجر مکلف است  همکاری لازم با ناظر و نماینده سازمان را داشته باشد.

۱۸- در صورتی که براساس گزارش کتبی ناظر مستأجر در اجرای تعهدات خود از مفاد قرارداد از نظر کمی و کیفی قصور داشته باشد:به منظور جلوگیری از تضییع حقوق سازمان، نسبت به فسخ یک طرفه قرارداد پس از ابلاغ کتبی به مستأجر ممانعت از ادامه فعالیت را در پی خواهد داشت و مستأجر حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.

۱۹-شرکت کنندگان در مزایده می باید مبلغ ۴۲/۰۰۰/۰۰۰ریال به عنوان سپرده شرکت در مزایده به حساب  شماره ۰۱۰۸۷۹۸۱۵۷۰۰۳ به نام سازمان سیما ،منظر وفضای سبزشهری شهرداری شاهین شهر نزد بانک ملی شعبه مرکزی شاهین شهرواریز و فیش مربوطه و یا ضمانتنامه معتبر بانکی(با اعتبار حداقل ۳ ماه از تاریخ ضمانتنامه) بنام شهرداری شاهین شهر سازمان سیما ،منظر و فضای سبز شهری را ضمیمه پیشنهاد خود نماید.

۲۰- مستأجر موظف به پایبندی ساعت کاری از ساعت ۹ صبح تا ۲۴ شب خواهد بود.خاطر نشان می شود پایان ساعت کاری ۲۴ شب بوده وارائه هرگونه خدماتی به شهروندان بعد از ساعت ۲۴ امکان پذیر نخواهد بود.

۲۱- سپرده برندگان نفرات اول تا سوم در مزایده تا انعقاد قرارداد با نفر اول مسترد نخواهد شد.ضمناً در صورت عدم اقدام نفر اول  ضمانتنامه بانکی ایشان به نفع سازمان ضبط وقرارداد با نفر بعدی منعقد خواهد گردید ودر صورتیکه نفرات دوم وسوم نیز ظرف مهلت  هفت روز پس از ابلاغ قانونی حاضر به عقد قرارداد نشوند ضمانتنامه بانکی آنان نیز به نفع سازمان ضبط خواهد شد

۲۲- پیشنهادهاي رسیده که مبهم ، مخدوش ، مشروط و یا فاقد سپرده باشند و یا همچنین پیشنهادهایی که بعد از موعد مقرر برسد اعم از کتبی یا حضوری ترتیب اثر نخواهد شد و سازمان سیما ،منظر وفضای سبز شهری شهرداری شاهین شهر  در رد یا قبول يك يا کلیه پیشنهادها مختار است.

۲۳- میزان اجاره و قیمت مکان مزایده با لحاظ نمودن شرایط موجود(مکان، تجهیزات، امکانات و …) بر اساس نظر کارشناس رسمی دادگستری تعیین گردیده وبه عنوان قیمت پایه محاسبه و منظور میگردد.

۲۴-هزینه اسناد ، درج آگهی به عهده برنده مزایده می باشد.

۲۵-خانواده معظم شهداء ، آزاده گان ،جانبازان در شرایط مساوی در اولویت می باشند.

۲۶- چگونگی و شرایط و زمان تحویل محل به منتخب مزایده حسب شرایط اعلامی از سوی سازمان سیما ،منظر وفضای سبز شهری شهرداری شاهین شهر  و کمیسیون معاملات عمده ( عالی ) می باشد.

۲۷- سازمان سیما ،منظر وفضای سبز شهری شهرداری شاهین شهر  پس از انقضاء قرارداد و در صورت عدم تخلیه محل ظرف یک هفته توسط مستأجر پس از ارسال اظهارنامه مبنی بر تخلیه و عدم تحویل محل رأساً و بدون نیاز به اخذ حکم از مراجع قانونی حق ورود به محل و تخلیه و عندالزوم پلمب محل را دارد و مستأجر حق هیچ گونه اعتراضی ندارد.

۲۸- مستأجر موظف است پیش از زمان شروع قرارداد نسبت به دریافت گواهی تأیید صلاحیت از حراست شهرداری شاهین شهر و گواهی عدم سوء پیشینه و عدم اعتیاد از مراجع ذی صلاح برای انجام موضوع قرارداداقدام لازم را انجام داده و نتیجه کتبی را تحویل سازمان سیما ،منظر وفضای سبز شهری شهرداری شاهین شهر  نماید که در غیر این صورت تخلف محسوب گردیده و موجب اختیار فسخ از طرف سازمان می باشد.

۲۹-کلیه افرادی که توسط مستأجر برای ارائه خدمات در مجموعه تفریحی ،گردشگری به کارگیری می شوند می بایست تأییدیه لازم را از حراست شهرداری اخذ و به سازمان ارائه نماید.

۳۰-جهت خدمات رسانی هر چه بهتر به مراجعین محترم مستأجر می تواند با اخذ مجوزات لازم از مراجع ذی صلاح نسبت به دایر نمودن نمایشگاه و فروشگاه صنایع دستی و سوغات ویژه مسافرین نوروزی اقدام نماید.

۳۱-در صورت قصور کلی یا جزئی مستأجر ، ناظرسازمان ضمن تذکرشفاهی در مرتبه اول و در صورت تکرار قصور مبلغ ده میلیون ریال جریمه در نظر خواهد گرفت.

۳۲-در صورت عدم رعایت هریک از بندهای قرارداد، یا انجام هرگونه فعالیتی مغایر با موضوع قرارداد این مزایده توسط مستأجر ، سازمان سیما ،منظر وفضای سبز شهری شهرداری شاهین شهر  مجاز به فسخ یک طرفه قرارداد بدون نیاز به مراجع ذی صلاح و قانونی با مهلت یک ماهه می باشد.

۳۳- مستأجر اقرار و اعتراف می­نماید از کلیه قوانین و مقررات مربوط به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان تأمین اجتماعی، بیمه حوادث،حفاظت فنی و بهداشتی و بیمه ساختمان و قوانین مربوط به مالیات­ها کاملاً مطلع بوده و متعهد است کلیه مفاصا حساب موارد پیش گفته را در پایان قرارداد ارائه نماید و کلیه حقوق و دستمزد و هزینه های پرسنلی- حق و حقوق آنان و هرگونه بیمه و مالیات را به طور کامل و برابر قوانین و مقررات مربوطه پرداخت نماید. همچنین کلیه کسور قانونی به عهده مستأجر خواهد بود.

۳۴-برنده مزایده حق واگذاری به غیر به صورت نمایندگی، صلح حقوق، وکالت به صورت جزئی و کلی نخواهد داشت.

۳۵-احداث هرگونه محدثاتی از سوی مستأجر که با هماهنگی سازمان انجام خواهد شد در پایان مدت قرارداد هیچگونه حقی مبنی بر تأمین هزینه های مربوطه از سوی مستأجر ایجاد نخواهد کرد و محدثات بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای در اختیار سازمان قرار خواهد گرفت.

۳۶- چنانچه در طریقه استفاده مستأجر ، سازمان سیما ،منظر وفضای سبز شهری شهرداری شاهین شهر به تشخیص خود تخلف یا ایرادی در هر یک از بندهای شرح خدمات قرارداد مشاهده نمود و یا اینکه مقتضیات و تصمیم گیری های سازمان یا سایر مراکز ذیصلاح  یا دستورالعمل ها و مصوبات سایر مراجع ذیصلاح ادامه این قرارداد را ملغی اعلام نمود سازمان سیما ،منظر وفضای سبز شهری شهرداری شاهین شهر حق فسخ  را به طور یک جانبه و بدون انتظار هیچگونه حکمی از مراجع ذیصلاح دارد و طرف قرارداد مکلف است ظرف ۴۸ ساعت از تاریخ اطلاع کتبی بدون هیچگونه اعتراضی ادعا یا درخواستی اقدام به تخلیه و تحویل محل نماید.

۳۷- مستأجر مکلف به پرداخت هرگونه هزینه مصرفی  آب ، برق ، گاز و… که در اختیار دارد  است .در صورت پرداخت نکردن هر آیتم از بهای مصرفی نسبت به کسر از مبلغ ضمانتنامه مستأجر خواهد شد.

۳۸-قیمتهای اعلامی جهت استفاده عموم مردم طبق قیمتهای مصوب از شورای شهر و انجمن شهر بازی داران می باشد .

۳۹- كليه كسورات مرتبط با اين قرارداد بعهده مستأجر مي باشد.

۴۰-  اختيارفسخ و خاتمه اين قرارداد درهرزمان و به هر دلیل برای سازمان محفوظ  است.

۴۱- سازمان سیما ،منظر وفضای سبزشهری شهرداری شاهین شهر در رد یا قبول یک یاکلیه پیشنهادها مختار است.    

۴۲- متقاضیان میتوانند جهت دریافت اسناد مزایده با در دست داشتن فیش بانکی به مبلغ ۱/۰۹۰/۰۰۰ریال (شامل ۱/۰۰۰/۰۰۰ریال بهای اسنادمزایده به اضافه ۹۰۰۰۰ریال مالیات بر ارزش افزوده )به حساب  ۰۱۰۸۷۹۸۱۶۴۰۰۳نزد بانک ملی شاهین شهر بنام سازمان سیما ،منظر وفضای سبز شهری شهرداری شاهین شهر  مراجعه نمایند .(لازم به ذکر است مبلغی که بابت دریافت اسناد مزایده پرداخت می گردد،به هیچ وجه مسترد نخواهد گردید )،بدیهی است پیشنهاداتی که دارای فیش واریزی دریافت اسناد مزایده نباشد باز وقرائت نخواهند شد

۴۳- شرکت کننده موظف به مهر و امضا تمام صفحات آگهی به نشانه اطلاع و قبول کلیه شرایط می باشد.

۴۴- پيشنهاد دهندگان بايستي پيشنهادات خود را تا آخر وقت اداري روزشنبه مور ۹۸/۱۲/۲۴در دو پاكت الف و ب تحويل دبيرخانه  حراست شهرداری نموده و رسيد دريافت دارند. پاكت (الف)محتوي برگ شرايط مزایده امضاء و مهر شده توسط شرکت کننده، ،فیش واریزی دریافت اسناد ، پیوست HSE،فیش واریزی سپرده  شرکت درمزایده که تماماًبه تاًیید ومهروامضاءبهره برداررسیده است و پاكت (ب) فقط محتوي برگ پيشنهاد قيمت است.

۴۵- پيشنهادات رسيده راس ساعت  ۱۵روزشنبه  مورخ ۹۸/۱۲/۲۴با حضور اعضاء كميسيون عالي(عمده) معاملات سازمان باز وقرائت خواهد شد.

                                                                                                                                                    علی عرب چم چنگی

                                                                                                                                                      مدير عامل سازمان سازمان سیما ،منظر وفضای سبز شهری

                                                                                                                                                                                        شهرداری شاهین شهر

 

برچسب ها :   

عضویت در خبرنامه ما

اولین نفری باشید که از تخفیفات مطلع می شوید


سال «رونق تولید»گرامی باد